График на групи за допълнително обучение по отделни учебни предмети през II срок, 2022/2023 учебна година
Начален етап:
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Пламена Петкова |
Анифе Х. Атанасова |
I |
Сряда
Петък
|
11,55 -12,30
11,10 - 11,45 |
1 Първи етаж
3 Приземен етаж |
2. |
Бейнур М. Мустафа |
I |
||||
3. |
Гюрхан А. Стоянов |
I |
||||
4. |
Делек Емине Райкова |
I |
||||
5. |
Илия Емилов Ангелов |
I |
||||
6. |
Сериш Севен Хасан |
I |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Минка Хадживълчева |
Дафинка Б. Костадинова |
II |
Вторник
Сряда |
11,50 -12,25
11,50 -12,25
|
3 Първи етаж
|
2. |
Жулиета Д. Костадинова |
II |
||||
3. |
Йълдъз Али Салим |
II |
||||
4. |
Насе Мехмед Емин |
II |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Росица Чолакова |
Борис Ангелов Митков |
III |
Вторник
Сряда |
13,10 -13,50
13,10 -13,50
|
1 Първи етаж |
2. |
Джесур Софков Павлов |
III |
||||
3. |
Красимир Юмеров Янков |
III |
||||
4. |
Митко Иванов Славчев |
III |
||||
5. |
Светла Янкова Христова |
III |
||||
6. |
Янко Бекир Мехмед |
III |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Гиргинка Димитрова |
Албена М. Славчева |
IV |
Вторник
Четвъртък |
13,10 -13,50
13,10 -13,50
|
24 Трети етаж |
2. |
Яшар Хилмие Стефанов |
IV |
||||
3. |
Асия Р. Филипова. |
IV |
||||
4. |
Данчо Райчев Въчев |
IV |
||||
5. |
Небе Д. Костадинова |
IV |
||||
6. |
Стоян Борисов Бакалов |
IV |
||||
7. |
Феличе О. Асенова |
IV |
Прогимназиален етап:
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Илиана Тотева |
Джемал М. Димитров |
Vа |
Петък |
13,10 -13,50 |
11 Втори етаж |
2. |
Девран Р. Димитров |
Vа |
||||
3. |
Златка С. Павлова |
Vа |
||||
4. |
Даниела А. Красимирова |
Vа |
||||
5. |
Алейна А. Христова |
Vа |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Нина Марева |
Айрие Г. Атанасова |
Vб |
Вторник |
13,55 - 14,35 |
26 Трети етаж |
2. |
Вилдан М. Христова |
Vб |
||||
3. |
Юсеин А. Мустафа |
Vб |
||||
4. |
Ямур А. Николова |
Vб |
||||
5. |
Ленко И. Щерев |
Vб |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Ани Павлова |
Вели Х. Вели |
VIа |
Петък |
14,00 - 14,40 |
13 Втори етаж |
2. |
Кибар Д. Стоянова |
VIа |
||||
3. |
Назлъ Д. Стоянова |
VIа |
||||
4. |
Гюлезар А. Здравкова |
VIа |
||||
5. |
Гюлшен Ф. Иванова |
VIа |
||||
6. |
Фиданка А. Александрова |
VIа |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Мариана Христова |
Гюлизар Х. Забит |
VIIа |
Понеделник |
14,00 - 14,40 |
12 Втори етаж |
2. |
Фатме Р. Симеонова |
VIIа |
||||
3. |
Япрак Т. Сание |
VIIа |
||||
4. |
Мехмед М. Мехмед |
VIIа |
||||
5. |
Рафет З. Сидеров |
VIIа |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Венета Ленкова |
Хюсеин С. Мехмед |
VIIб |
Понеделник |
14,00 - 14,40 |
22 Трети етаж |
2. |
Даниела Т. Недева |
VIIб |
||||
3. |
Севджан Д. Стоянова |
VIIб |
||||
4. |
Славка Н. Николаева |
VIIб |
||||
5. |
Кадир Г. Юсеин |
VIIб |
||||
6. |
Чимен А. Салим |
VIIб |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Български език и литература Стилияна Ангелова |
Денис З. Савков |
VIIб |
Понеделник |
13,55 - 14,35 |
14 Втори етаж |
2. |
Забит Р. Саалим |
VIIб |
||||
3. |
Михаил Г. Георгиев |
VIIб |
||||
4. |
Антония С. Райчева |
VIIб |
||||
5. |
Ана З. Ангелова |
VIIб |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Математика Дора Томова |
Виолета М. Илиева |
Vа |
Четвъртък |
13,55 - 14,35 |
11 Втори етаж |
2. |
Димяна И. Янкова |
Vа |
||||
3. |
Юлия С.Гавраилова |
Vа |
||||
4. |
Даниела А. Красимирова |
Vа |
||||
5. |
Хамдие Т. Ваджип |
Vа |
||||
6. |
Гамзе Б. Мехмед |
Vа |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Човекът и природата Радостина Тодорова |
Дестинар И.Реджеб |
Vб |
Петък |
13,10 - 13,50 |
12 Втори етаж |
2. |
Дува Е. Димитрова |
Vб |
||||
3. |
Мехмед Ф. Мехмед |
Vб |
||||
4. |
Реджеб Ерджан Реджеб |
Vб |
||||
5. |
Серпил Али |
Vб |
||||
6. |
Мерт Ибришан Шевкед |
Vб |
№ |
Предмет, преподавател |
Ученици Име, презиме, фамилия |
Клас |
Ден |
Час |
Стая |
1. |
Математика Диана Данева |
Гюлезар А. Здравкова |
VIа |
Четвъртък |
13,10 - 13,50 |
14 Втори етаж |
2. |
Таня З. Алексиева |
VIа |
||||
3. |
Фиданка А. Ангелова |
VIа |
||||
4. |
Йордан П. Валериев |
VIб |
||||
5. |
Юлия Р. Красимирова |
VIб |
||||
6. |
Ивайло Н. Сабайтин |
VIб |
||||
7. |
Нуртин Е. Михайлов |
VIб |
||||
8. |
Фиген Т. Хасан |
VIб |