Петък 17, Септември 2021г.

Групи за допълнително обучение по проект "Подкрепа за успех" през учебната 2020-2021 година

Страницата на проект "Подкрепа за успех" може да намерите на адрес: https://podkrepazauspeh.mon.bg/

 

Учител – ръководител на група

 

Предмет

 

Клас

Брой ученици

Началокрай

Брой часове

Ден

Час

Стая

Митка Кирева Тенева

БЕЛ

6

19.10.2020

17.06.2021

60 + 6 р.

 

 

 

30 + 3 р.

Понеделник

От 11.03.21 г.:
понеделник

Четвъртък

От 01.06.21 г.

Понеделник до петък

11.15

 

11,15

12,00

 

9,00

№1

Приземен етаж

Росица Вълкова Чолакова

БЕЛ

6

19.10.2020

17.06.2021

60 + 6 р.

 

 

 

30 + 3 р.

Понеделник

От 11.03.21 г.:
понеделник

Четвъртък

От 01.06.21 г.

Понеделник до петък

11.15

 

11,15

12,00

 

9,00

№2

Приземен етаж

Светла Одажиева / Светла Петрова

БЕЛ

2

6

22.10.2020

15.06.2021

70 + 6 р.

 

 

30 + 3 р.

Сряда

Четвъртък

Петък

От 01.06.21 г.

Понеделник до петък

12,05

 

 

 

9,00

№ 3

Първи етаж

Донка Георгиева Армутлиева

БЕЛ

6

21.10.2020

15.06.2021

70 + 7 р.

 

 

20 + 2 р.

Понеделник

Сряда

Четвъртък

От 01.06.21 г.

Понеделник до петък

13,20

 

 

9,00

№5

Първи етаж

Пламена Светославова Петкова

БЕЛ

6

21.10.2020

15.06.2021

70 + 7 р.

 

 

20 + 2 р.

Понеделник

Сряда

Четвъртък

От 01.06.21 г.

Понеделник до петък

13,20

 

 

9,00

№4

Първи етаж

Гиргинка Атанасова Димитрова

БЕЛ

6

29.10.2020

10.06.2021

60 + 6р.

Четвъртък

От 05.01.21 г.:
Вторник

Сряда

четвъртък

13.15

 

13,15

12,25

13,15

№2

Първи етаж

Минка Колева Хадживълчева

БЕЛ

6

19.10.2020

09.06.2021

60 + 6р.

Понеделник

Сряда

от 16.12.20 г.

Сряда

13.15

12,25

 

12,25

№5

Приземен етаж

Нина ИлчеваМарева

БЕЛ

6

22.10.2020

11.06.2021

60 + 6 р.

Четвъртък

от 14.05.21 и петък

12.40

№26 трети етаж

Венета Ленкова Димова

БЕЛ

6

22.10.2020

11.06.2021

60 + 6 р.

четвъртък

от 14.05.21 и петък

12,40

№ 21, трети етаж

Илиана Илиева Тотева

БЕЛ

5в-1

6

21.10.2020

09.06.2021

60 + 6р.

Сряда

от 26.04.21 г. понеделник

сряда

12,40

№ 13, втори етаж

Стилияна Неделчева Ангелова

БЕЛ

5в-2

6

21.10.2020

09.06.2021

60 + 6р.

Сряда

от 30.04.21

сряда

петък

12,40

№ 22, трети етаж

Мариана Христова Фролова

БЕЛ

6

22.10.2020

10.06.2021

60 + 6р.

Четвъртък

12,40

№23 Трети етаж

Ани Павлова Петрова

БЕЛ

6

21.10.2020

23.06.2021

60 + 6р.

Сряда

От 10.06.21

и четвъртък

12,40

№ 12, втори етаж

Дора Петкова Томова

Математика

6

21.10.2020

09.06.2021

60 + 6 р.

Сряда

(през м.05. -четвъртък, когато сряда е неучебен)

12.40

№14 Втори етаж

Сподели: