Аз и моето дете в предучилищна група
През месец февруари в нашето училище се проведе второто издание на Работилница за деца и родители. В рамките на един вдъхновяващ час деца и родители заедно сътвориха красив колаж с отпечатъци от своите длани. Колажът ще остане в стаята на децата като символ на подкрепата, връзката и съвместното преживяване. Подобни инициативи допринасят за по-добрата комуникация с родителите и подпомагат по-лесната адаптация на децата в учебната среда. Събитието е част от проект BG05SFPR001-1.003-0001 „Силен старт“. Благодарим на всички деца и родители за активното участие, доверието и споделеното време!


